0

Filtrační konvice BWT Vida vč. 3 kusů náhradních filtrů

Číslo produktu: bwt939
Váha dodávky: 1 kg

479,- s DPH
Hlídat dostupnost - Filtrační konvice BWT Vida vč. 3 kusů náhradních filtrů
Chci být informován až bude zboží skladem

*

Vyprodáno

 • Popis

  Filtrační konvice BWT VIDA 2,6 l upoutá svým jednoduchým a přímočarým designem. Na víku je mechanický ukazatel výměny filtru, který vám připomene čas pro výměnu filtrační vložky. Kromě toho je konvice vybavena automatickým plnicím víčkem. Ergonomická rukojeť zajišťuje snadnou a bezpečnou manipulaci.

  BWT Vida s objemem 1,4 litru přefiltrované vody je praktická stolní filtrační konvice pro malé domácnosti. Pomocí jedinečné filtrační technologie BWT přemění Vida Vaši místní vodovodní vodu na chutnou pitnou vodu mineralizovanou vysoce kvalitním hořčíkem.

  Snadná manipulace:

  Konvice je vyrobena bez použití BPA a lze ji vyčistit pouhým vložením do myčky nádobí (po prvním sejmutí víka s elektronickým indikátorem). Praktická plnicí klapka umožňuje snadné plnění bez cákání. Díky svému dokonalému designu se Vida hodí do všech standardních dveří chladničky.

  Jak funguje filtrační konvice:

  Filtrační vložka je průtočná. Voda se čistí při gravitačním průtoku patronou. Uvnitř patrony jsou hustě zabaleny granule aktivního uhlí a iontoměničová pryskyřice. Aktivní uhlí absorbuje škodlivé nečistoty jako je chlor, pesticidy, ropné produkty a další toxiny, dokonale vodu vyčistí a odstraní z ní nežádoucí pach i chuť. Pryskyřice snižuje tvrdost vody a zpomaluje tvorbu vodního kamene. Velké mechanické nečistoty jako je rez, písek, bahno jsou ve filtrační vložce rovněž zachyceny.


  Obsah balení:
  - Kryt s výklopným víčkem
  - Filtrační vložka BWT Gourmet Mg2+ - 3 ks
  - Nálevka
  - Konvice BWT Vida